Vojtěch Sedláček

69771. Konvolut grafických prací

popis: Litografie, 8 listů na jednom papíru, 42x29 cm. Signováno vpravo dole Voj.Sedláček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 29.11.2021 18:30:53 2545
500 Kč 25.11.2021 14:49:22 6810