Litografie, od 37x61 cm do 13x14 cm. 5x signováno tužkou, 8x nesignováno. 8 litografií na jednom volném listu, zbytek pasparty.
Pozn.: 2x osobní věnování Vojtěcha Sedláčka. 1x papír mimo tiskovou plochu poškozen.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč