Vojtěch Sedláček - Konvolut 13 grafických listů

Litografie, od 37x61 cm do 13x14 cm. 5x signováno tužkou, 8x nesignováno. 8 litografií na jednom volném listu, zbytek pasparty.

Pozn.: 2x osobní věnování Vojtěcha Sedláčka. 1x papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
59488. Konvolut 13 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2021 19:08:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč