Vojtěch Sedláček - Voják s koňmi

Akvarel s tuží, 15x21 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček, rám, pasparta, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

3665. Voják s koňmi
Dražba ukončena:27.01.2016 21:38:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč