Vojtěch Sedláček - Soubor 2 litografií

Litografie, 31x48 cm a 27x44 cm, obě signovány Vojt. Sedláček, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

6670. Soubor 2 litografií
Dražba ukončena:01.12.2016 20:39:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč