Vojtěch Sedláček - Oráč

Litografie, 16x29 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček, rám, pasparta, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Pozn.: Pasparta ušpiněna.

6807. Oráč
Dražba ukončena:30.11.2016 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.11.2016 15:52:05 2245
500 Kč 16.11.2016 22:00:45 765