Vojtěch Sedláček, Neprakta, Karel Beneš, Jaroslav Grus, Luděk Vlach - Konvolut 7 grafických prací

Různé grafické techniky, od 15x10 cm do 32x46 cm. Většina signována. 3x rámováno, všechny zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno. 1x prasklé sklo.

120682. Konvolut 7 grafických prací
Dražba ukončena:28.07.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč