Vojtěch Sedláček - Na pastvě

Akvarel, 36x52 cm, signováno vlevo dole Vojt. Sedláček 46, rám, pasparta, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

2385. Na pastvě
Dražba ukončena:28.05.2015 19:20:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč