Vojtěch Sedláček - Libčany ode Lhoty

Akvarel, 29x48 cm, signováno vlevo dole Vojt. Sedláček 1923, rám, pasparta, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2962. Libčany ode Lhoty
Dražba ukončena:01.10.2015 21:28:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč