Keramika, výška 54 cm. Signováno Sapík.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1888-1916.
Narodil se v Ostravě. Studoval UMPRUM u prof. Darhoňovského a Suchardy. Získal řadu stipendíí, která mu umožnila studia v Paříži, Itálii a na ostrově Capri. Padl v I. světové válce. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a medailérství.