Nejdelší strana: 88 cm
Olejomalby, 30x71 cm a 35x75 cm. Signovány Vojta Kyncl. 1x Rámováno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1908 – 1979 Malíř, publicista, textilní návrhář.