Vojtěch Hynek Popelka - Stromy u cesty

x x x xx

Olej na kartonu, 600x72 cm.Signováno vlevo dole V.Popelka. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

300540. Stromy u cesty
Dražba ukončena:04.09.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč