Vojtěch Hynek Popelka - Kachny na rybníce

Olej na plátně fixováném na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

vydraženo top
82313. Kachny na rybníce
Dražba ukončena:07.08.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč