Vojtěch Hynais - Opona ND

Litografie, 40x45 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1854 - 1925

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 000 Kč

10084. Opona ND
Dražba ukončena:27.04.2017 18:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč