Vojtěch Hynais - Národopisná výstava českoslovanská 1895

Litografie, 24x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku V. Hynais 1894. Volný list.

o autorovi: 1854 - 1925

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 000 Kč

24283. Národopisná výstava českoslovanská 1895
Dražba ukončena:14.11.2018 19:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč