Litografie, 24x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku V. Hynais 1894. Rám, sklo.
o autorovi: 1854 - 1925
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 000 Kč