Vojtěch Hynais - Diplom

Litografie, 61x90 cm. SIgnováno vpravo dole v kameni Hynais. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně ušpiněn

o autorovi: 1854 - 1925

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 000 Kč

29542. Diplom
Dražba ukončena:27.03.2019 19:48:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč