Akvarel, 16x22 cm. Signováno vpravo dole Erdélyi. Volný list.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1891 - 1955 Ukrajinský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 626 000 Kč.