Olej na kartonu, 36x48 cm. Signováno vpravo dole Erdélyi. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc. Přiložen písemný posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc.
o autorovi: 1891 - 1955
Ukrajinský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.