Vojtěch Čapek - Frosty Manifest

Akryl, spray na plátně, 70x70 cm. Signováno vzadu Vojtěch Čapek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1989
Signatura autora ECAP89.
Začal tvořit v roce 2006, kdy se aktivně samostatně i týmově věnoval graffiti a streetartu, a to doma i v cizině. V současnosti je hlavním tématem jeho obrazů práce s tvary písmen, včetně různých úhlů pohledu na ně, a to ve variacích kompozic barevných ploch.
Jeho cílem je spolupůsobit ve firemních i bytových interiérech a rozvíjet moderní výtvarnou kulturu neotřelým způsobem.

92697. Frosty Manifest
Dražba ukončena:12.04.2023 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč