Tempera na kartonu nalepená na kartonu, 25x16 cm. Signováno vpravo dole V. Bartoněk. Rám, sklo.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1859-1908