Nejdelší strana: 50 cm
Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole V. Bartoněk. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo pochází ze závěrečného období tvorby autora. Jedná se o dílo, které bylo často kopírováno jinými autory, jen našimi aukcemi prošel skoro identický obraz od malíře Rombalda a další od neurčeného malíře.
o autorovi: 1859-1908