Olej na plátně, 47x41 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo bylo vystaveno v Císařské konírně Pražského hradu na výstavě Portrét v Čechách pohledem dvou století.
o autorovi: 1859-1908