Vojtěch  Pernica - Žena v kroji

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x62 cm, signováno vpravo dole Pernica, rám.

Pozn.: Signatura částečně skryta pod rámem. Rám místy přetřen.

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

7035. Žena v kroji
Dražba ukončena:25.01.2017 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč