Vojtěch Tittelbach

60789. Slunečnice

popis: Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole V. Tittelbach. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 21:13:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 20 000 Kč