Olej na překližce, 32x45 cm. Signováno vpravo dole Tittelbach. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1900 - 1971
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč