Vojtěch  Pernica - Žena v šátku

Olej na plátně, 90x58 cm. Signováno vpravo dole V. Pernica. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

301365. Žena v šátku
Dražba ukončena:10.10.2019 20:18:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč