Vojtěch  Pernica - Vysoké nebe

Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Pernica 44. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

20575. Vysoké nebe
Dražba ukončena:31.05.2018 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč