Vojtěch Pernica

60676. Portrét krojované dívky

popis: Olej na plátně, 59x49 cm. Signováno vpravo dole Pernica 32. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 000 Kč