Vojtěch Hynais - Diplom obchodní a živnostenské komory v Praze

Litografie, 61x90 cm, signováno vpravo dole v kameni Hynais, volný list.

1854, Vídeň - 1925, Praha
Student vídeňské Akademie výtvarných umění. Poté studoval a žil v Benátkách a Paříži. Ve svém díle se zabýval portrétem a náboženskými i mytologickými obrazy. Jeho nejznámějším počinem je tvorba opony Národního divadla, pro které vytvořil i soubor obrazů.

Pozn.: Poškozeno.

3899. Diplom obchodní a živnostenské komory v Praze
Dražba ukončena:28.01.2016 22:10:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč