Václav Malý - Dívka v kroji

Olej na kartonu, 51x34cm. Signováno vpravo nahoře V.Malý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

302591. Dívka v kroji
Dražba ukončena:10.12.2019 20:18:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč