Vlček - Společnost na břehu

Olej na kartonu, 33x25 cm, signováno vlevo dole Vlček, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

7114. Společnost na břehu
Dražba ukončena:26.01.2017 18:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč