Vlastislav Hofman - Výhled do krajiny

Kresba, 44x55 cm, signováno vpravo dole Vlastislav Hofman 1951, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5974. Výhled do krajiny
Dražba ukončena:26.10.2016 21:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč