Vlastimil Zábranský

58400. Rozjímání

popis: Olej na kartonu, 29x20 cm. Signováno vpravo dole Zábranský. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu signace Vlastimil Zábranský 1998.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 15 000 Kč