Vlastimil Zábranský - Pokus o prolomení trojských hradeb

Litografie 93/100, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1984. Volný list.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
59343. Pokus o prolomení trojských hradeb
Dražba ukončena:12.05.2021 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč