Vlastimil Zábranský

59343. Pokus o prolomení trojských hradeb

popis: Litografie 93/100, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1984. Volný list.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč