Vlastimil Zábranský

69431. Pokus o prolomení hradeb

popis: Litografie, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1984. Číslováno 93/100. Volný list.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč