Vlastimil Zábranský - I Paris myslí na obranu

Litografie 78/100, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1984. Číslováno vpravo dole IV. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
46221. I Paris myslí na obranu
Dražba ukončena:24.06.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč