Vlastimil Zábranský

46221. I Paris myslí na obranu

popis: Litografie 78/100, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1984. Číslováno vpravo dole IV. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 24.06.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč