Vlastimil Zábranský

38850. I Paris myslí na obranu

popis: Litografie, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed Zábranský 1984. Volný list.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 12.12.2019 19:58:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.12.2019 14:34:47 1479
600 Kč 09.12.2019 23:32:14 219