Nejdelší strana: 78 cm
2x olej na kartonu, 38x62 cm, 38x61 cm. Obě signovány Strašil. Rámováno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1923 – 2009
Malíř. Studoval na SUŘ v Brně u F. Süssera. Byl členem uměleckého sdružení Parnas, s nímž vystavoval. Věnoval se převážně krajinomalbě.