Olej na plátně, 55x80 cm. Signováno vpravo dole Strašil 95. Rámováno.
Nejdelší strana: 95 cm
o autorovi: 1923 – 2009
Malíř. Studoval na SUŘ v Brně u F. Süssera. Byl členem uměleckého sdružení Parnas, s nímž vystavoval. Věnoval se převážně krajinomalbě.