Vlastimil Strašil - Jarní les

Olej na plátně, 55x80 cm. Signováno vpravo dole Strašil 95. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1923 – 2009
Malíř. Studoval na SUŘ v Brně u F. Süssera. Byl členem uměleckého sdružení Parnas, s nímž vystavoval. Věnoval se převážně krajinomalbě.

Vlastimil Strašil
90245. Jarní les
Dražba ukončena:19.02.2023 20:40:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč