Vlastimil Rada - Zima na vsi

Detail položky

Detail položky

Olej na kartonu, 39x55 cm. Signováno vpravo dole Vlast. Rada 41. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.

 

o autorovi: 1895 - 1962
Krajinář, figuralista, ilustrátor a karikaturista. Žák AVU (1912-1920), kde studoval u profesorů Švabinského, Preislera a Štursy. V rané tvorbě se zaměřoval na krajinné akvarely. Maloval také obrazy s motivem venkova. Namaloval cyklus historických obrazů s husitskou tématikou. V kresbě se zaměřil na život a zvyky českého venkova, které vykreslil s humorem a nádechem satiry. Od roku 1946 profesorem na AVU v Praze. Četné výstavy v zahraničních metropolích (Berlín, Moskva, Paříž,...).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

vydraženo
64939. Zima na vsi
Dražba ukončena:29.09.2021 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč 29.09.2021 15:21:21 266
5 500 Kč limit (29.09.2021 15:20:42) 5734
5 500 Kč 29.09.2021 15:20:43 266
5 000 Kč limit (29.09.2021 15:20:37) 5734
4 900 Kč 29.09.2021 15:20:38 266
4 800 Kč limit (29.09.2021 15:20:34) 5734
4 700 Kč 29.09.2021 15:20:35 266
4 600 Kč limit (29.09.2021 15:20:31) 5734
4 500 Kč 29.09.2021 15:20:32 266
4 400 Kč limit (29.09.2021 15:20:27) 5734
4 300 Kč 29.09.2021 15:20:28 266
4 200 Kč limit (29.09.2021 13:11:40) 5734
4 100 Kč 29.09.2021 7:34:53 266
4 000 Kč limit (29.09.2021 7:34:49) 5734
4 000 Kč 29.09.2021 7:34:50 266
3 900 Kč limit (29.09.2021 7:34:41) 5734
3 800 Kč 29.09.2021 7:34:42 266
3 700 Kč limit (29.09.2021 7:34:35) 5734
3 600 Kč 29.09.2021 7:34:36 266
3 500 Kč limit (29.09.2021 7:34:32) 5734
3 400 Kč 29.09.2021 7:34:33 266
3 300 Kč limit (29.09.2021 7:34:28) 5734
3 200 Kč 29.09.2021 7:34:29 266
3 100 Kč limit (29.09.2021 7:34:26) 5734
3 000 Kč 29.09.2021 7:34:27 266
2 900 Kč limit (29.09.2021 6:41:22) 5734
2 800 Kč 29.09.2021 6:41:23 1534
2 700 Kč limit (29.09.2021 6:41:09) 5734
2 600 Kč 29.09.2021 6:41:10 1534
2 500 Kč limit (29.09.2021 6:40:55) 5734
2 400 Kč 29.09.2021 6:40:56 1534
2 300 Kč limit (28.09.2021 23:59:31) 5734
2 200 Kč 27.09.2021 20:32:55 7972
2 100 Kč 26.09.2021 23:22:53 266
2 000 Kč 19.09.2021 17:17:35 1534
1 900 Kč 19.09.2021 12:29:16 266
1 800 Kč 13.09.2021 20:24:15 817
1 700 Kč 13.09.2021 14:33:05 1534
1 600 Kč 12.09.2021 15:56:27 279
1 500 Kč 08.09.2021 18:11:37 604
1 400 Kč 07.09.2021 14:53:52 334
1 300 Kč 02.09.2021 13:08:07 831
1 200 Kč 01.09.2021 0:58:19 1852
1 100 Kč 30.08.2021 23:38:54 4808
1 000 Kč 30.08.2021 10:35:00 5807