Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu autorský přípis Vlastimil Lebeda 1975. Pochází z majetku syna Vladimíra Lebedy.
o autorovi: 1906 – 1995 Český malíř.