Vlastimil Lebeda - Krajina zimní

Pastel, 38x29 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku syna Vladimíra Lebedy.

o autorovi: 1906 – 1995
Český malíř.

67232. Krajina zimní
Dražba ukončena:27.10.2021 22:18:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.10.2021 22:13:28 9311