Vlastimil Lebeda - Krajina se stavbou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Lebeda Vlast. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 – 1995
Český malíř.

72960. Krajina se stavbou
Dražba ukončena:24.02.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč