Vlastimil Lebeda - Krajina 2

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x69 cm. Signováno vpravo dole Lebeda Vlastimil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku syna Vladimíra Lebedy.

o autorovi: 1906 – 1995
Český malíř.

67370. Krajina 2
Dražba ukončena:28.10.2021 21:35:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 28.10.2021 21:30:14 8053
1 000 Kč 27.10.2021 16:18:31 1087