Olej na kartonu, 53x68 cm. Signováno vlevo dole Koš 41. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1887-1961
Narodil se v pražském Karlíně. Studoval AVU u profesorů Hynaise a Bukovace. Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.