Olej na překližce, 48x65 cm, signováno vpravo dole V. Košvanec, rám.
Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pochází z rodiny senátora Václava Klofáče pro kterého obraz Košvanec namaloval.
o autorovi: 1887-1961
Narodil se v pražském Karlíně. Studoval AVU u profesorů Hynaise a Bukovace. Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.