Vlastimil Košvanec - Pražská Madona

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole V. Košvanec, rám.

1887, Karlín
Žák pražské akademie (1907-1912; prof. Hynais). Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3436. Pražská Madona
Dražba ukončena:26.11.2015 21:29:00
Vyvolávací cena:13 000 Kč
vydraženo za:55 000 Kč