Vlastimil Košvanec - Hudba

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole V. Košvanec, rám.

1887, Karlín
Žák pražské akademie (1907-1912; prof. Hynais). Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).

Pozn.: Vzadu ověřovací list. Malba místy poškozena.

3131. Hudba
Dražba ukončena:25.11.2015 20:09:00
Vyvolávací cena:18 000 Kč
vydraženo za:50 000 Kč