Vlastimil Hofman (*1881) - V přírodě

Detail položky

Detail položky

Pastel, 70x43 cm. Signováno vlevo dole Vlastimil Hofmann. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 86 cm

 

o autorovi: 1881-1970
Malíř, grafik, scénograf. Studoval na ČVUT u prof. Liebschera. V malbě se věnoval převážně figurálním motivům. Věnoval se také dalším uměleckým oborům. Vytvářel scénografii s prvky kubismu a expresionismu pro Národní a Vinohradské divadlo v Praze a Zemské divadlo v Brně. Navrhoval také nábytek, vázy, skleněné čajové soubory, kovové předměty pro Artěl. V roce 1911 navrhl první kubistický nábytek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč.

vydraženo
124408. V přírodě
Dražba ukončena:06.10.2024 20:15:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč 06.10.2024 20:12:01 2405
4 900 Kč limit (06.10.2024 20:12:00) 2545
4 600 Kč limit (06.10.2024 20:11:41) 2545
4 500 Kč 06.10.2024 20:11:42 2405
4 400 Kč limit (06.10.2024 20:10:20) 2545
4 300 Kč 06.10.2024 20:10:21 646
4 200 Kč limit (06.10.2024 20:10:15) 2545
4 100 Kč limit (06.10.2024 20:10:14) 646
3 500 Kč limit (06.10.2024 20:07:59) 2545
3 400 Kč 06.10.2024 20:08:00 2405
3 300 Kč limit (06.10.2024 20:01:54) 2545
3 200 Kč 06.10.2024 20:01:55 9789
3 100 Kč limit (06.10.2024 19:59:13) 2545
3 000 Kč limit (06.10.2024 19:59:12) 9789
1 500 Kč 06.10.2024 18:35:23 2545
1 400 Kč 06.10.2024 13:48:39 226
1 300 Kč 06.10.2024 11:10:24 14918
1 200 Kč 30.09.2024 16:23:50 2545
1 100 Kč 30.09.2024 15:59:18 5294
1 000 Kč 27.09.2024 9:21:31 2545