Pastel, 70x43 cm. Signováno vlevo dole Vlastimil Hofmann. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 86 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci