Olej na plátně, 55x45 cm. Signováno vlevo dole Vlast. Hofman 1955. Nerámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1914 - ?
Malíř. Studoval UMPRUM v Praze a po válce AVU u prof. Pukla.